200 млн євро інвестицій: компанія «Kronospan» збудує на Рівненщині потужний європейський заводДолучається «Kronospan» і до розвитку територіальних громад, де розташовані їхні заводи. Суттєво поповниться і місцевий бюджет, з якого можна буде збільшити фінасування місцевих соціальних закладів, ремонт доріг, шкіл і садочків. Судіть самі: у 2018 році аналогічний завод у Нововолинську сплатив до державного та місцевого бюджетів більше 350 мільйонів гривень податків і зборів. Чимало коштів компанія спрямовує і на благодійність. У 2018 році «Kronospan» підтримав проєктів з надання благодійної допомоги на суму більше 700 тисяч гривень. Об этом сообщает ktoestkto.in.ua со ссылкой на СМИ.


«Kronospan» це не тільки нове сучасне потужне виробниче європейське підприємство, а й економний та соціальний розвиток цілого регіону.Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4


Джерело статті: “https://radiotrek.rv.ua/news/200_milyoniv_ievro_investytsiy_kompaniya_kronospan_zbuduie_na_rivnenshchyni_potuzhnyy_ievropeyskyy_zavod_238260.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя